• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

وبینارهای دانش‌آموزی جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

دبیر جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی از برگزاری وبینار چرایی و چگونگی جشنواره خبر داد.

سعیده سلمانی اظهار داشت به منظور آشنایی مخاطبان با اهداف، ویژگی ها و روند برگزاری جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، وبینارهای آموزشی برای مخاطبان مختلف جشنواره در حال برگزاری است.

این وبینارها با هدف بررسی چرایی و چگونگی جشنواره از تاریخ ۴ تیرماه ۹۹ ویژه دانش آموزان دختر دوره اول و دوم متوسطه (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، آغاز و به مدت دوهفته دامه خواهد داشت.

در این وبینارهای دوساعته فلسفه و ضرورت خلاقیت در عصر حاضر، آسیب‌شناسی جشنواره‌ها در ایران، ابعاد و ویژگی‌ها، محورها، شیوه ثبت‌نام و ثبت ایده، فرآیند تشویق و حمایت و آشنایی با سامانه های ثبت نام و آموزشی جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی توسط دبیر علمی و اجرایی جشنواره به‌طور کامل تشریح می گردد.

دومین وبینار دانش‌آموزی ویژه دانش آموزان پسر دوره اول و دوم متوسطه (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) در تاریخ ۹ تیر ۹۹ تشکیل و در هفته آینده این وبینارها به تفکیک دانش آموزان هر استان ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است کلیه این وبینارها به‌صورت رایگان برگزار می گردد. علاقمندان برای آگاهی از مطالب وبینارهای برپاشده می‌توانند به آدرس https://www.aparat.com/Stideas مراجعه فرمایند.

اینجا پایتخت خلاقیت به وقت جشنواره

⭕️دبیرخانه جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی‌⭕️

۰ responses on "وبینارهاي دانش‌آموزی جشنواره ملي خلاقيت، نوآوري و كارآفريني"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای رویداد خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی محفوظ است