• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برگزاری دوره های توانمند سازی برای ایده پردازی

دبیر جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی از برگزاری دوره های توانمند سازی برای ایده پردازی با هدف  ترغیب، آشنایی، ایجاد دانش،  تجربه و مهات ایده پردازی در دانش آموزان خبر داد.

سعیده سلمانی اظهار داشت در عصر حاضر درک و پرورش پتانسیل خلاقانه دانش آموزان از اولویت های مهم جامعه است و با توجه به رویکردهای نوین دنیا، انجام تمرین های مهارت های فکری به ارائه ایده های خلاقانه بهتر کمک می کند. دانش آموزان به واسطه دانش، تجربه و انگیزه خود صاحب قدرت نهفته هستند و در واقع توانمندسازی، آزاد کردن این قدرت است. این دوره ظرفیت های بالقوه ای که برای بهره برداری از سرچشمه توانایی از آن استفاده کامل نمی شود، در اختیار می گذارد.

ایشان در ادامه افزودند بر ماست که فرصت های بروز استعداد را به روی این ن جوانان مبتکر و نوآور کشور بگشاییم و برای حفظ این سرمایه های عظیم هر آنچه در توان داریم به کار گیریم. لذا در همین راستا جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در نظر دارد دوره های توانمند سازی برای ایده پردازی را برای تمام دانش آموزان و بصورت رایگان از تاریخ ۱۵تیر ۹۹  برگزار نماید.

این دوره شامل سرفصلهای ذهن خود را ورزش دهیم (تمرین تولید ایده)، کدام ایده از کدام راه (دسته بندی و شناسایی ایده ها)، چمدان ایده را ببندیم (جمع آوری اطلاعات. کسب مهارت)، همسفر ایده ها کیست؟ (شبکه سازی. ارتباطات) و ترازوی ایده (ارزیابی ایده ها برای اجرا) توسط اساتید مجرب این حوزه ارائه خواهدشد.

علاقمندان برای آگاهی بیشتر و ثبت نام در دوره های توانمند سازی برای ایده پردازی می‌توانند به آدرس http://stideas.ir/  مراجعه فرمایند.

اینجا پایتخت خلاقیت به وقت جشنواره

⭕️دبیرخانه جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی‌⭕️

۰ پاسخ به "برگزاری دوره های توانمند سازی برای ایده پردازی"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی محفوظ است