• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ثبت نام باشگاه کارآفرینان نوجوان آغاز شد.

تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور کشور

ثبت نام دوره آموزشی باشگاه کارآفرینان نوجوان (آموزش مهارت های تفکر و مهارت های نرم کارآفرینی) از ۱۷ خرداد آغاز و تا ۴ تیرماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

باشگاه کارآفرینان نوجوان استان تهران دوره‌ای است متمایز برای تربیت «نسل آینده کارآفرینان نوآور کشور» که با تلاش جمعی «دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار، و رفاه اجتماعی»‍‌، «سازمان آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای کشور»،«‌وزارت آموزش و پرورش» و « پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت ۲» به عنوان مجری هماهنگ کننده و «پژوهش سراهای دانش آموزی » به عنوان مجریان طرح  باشگاه در استان تهران برگزار می گردد.
شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ۱۸ جلسه ای دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال هستند و پس از پایان دوره از دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گواهینامه گذراندن دوره را دریافت خواهند کرد.

برگزیدگان جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی رها نمی شون د و از جمله حمایت ها، ورود آنان به باشگاه کارآفرینان نوجوان است.

برای برگزیدگان مراحل مختلف جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی تخفیف های ۱۰ الی ۷۰ درصد در نظر گرفته شده است.
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به منوی “همه دوره ها” و یا لینک زیر مراجعه کنید.
باشگاه کارآفرینان نوجوان – سامانه آموزشی جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی (stideas.ir)

۲ پاسخ به "ثبت نام باشگاه کارآفرینان نوجوان آغاز شد."

  1. سلام من یه نوجوان عاشق کارآفرینی هستم همچی از جایی شروع شد که شبکه سه برنامه کسب و کاری میدون پخش شد‌و من عاشقانه میشستم و میدیدم و همه خانواده تعجب کردن که چقدر عاشقانه این برنامه تلویزیونی را میبینم. و بعد علاقم بیشتر و بیشتر شد تا بعد که بدون نیاز مالی دست فروشی میکردم و درآمد کمی داشتم بعد دیدم به اون جایی که میخوام نمیتونم با دست فروشی و اینجور کارا برسم گذاشتم کنار و خواستم کار دیگه ای شروع کنم و دوباره تجربه شیرین جدیدی شد با اینکه شکست خوردم ولی هر کاری انجام داده باشم در مورد کسب و برام شیرینه بعد تصمیم گرفتم به باشگاه کارآفرینان نوجوان برم ولی هر کاری کردم نشد بعد‌ من انقدر خلاقم که کلی ایده و طراحی محصول تو‌ ذهنم دارم. که میخواستم به جایی برام باشه که بتونم آموزش طراحی صنعتی و طراحی محصولو فروشو کارآفرینی با هم به صورت حرفه ای‌ببینم ولی تا حالا فرصتش پیش نیومده و تصمیم گرفتم یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم با یکی از ایده های کوچیکم که مقدمه ای برای‌ اتفاقات شگفت انگیز دیگس و با یه اپلیکیشن تونستم یه سایت بسازم و امروز شروع کردم بریم سراغ کار‌ی که شروع کردم اسم کار ندارم کالا هست با شعار داشتن چیزهای نداشته یعنی یه فروشگاهی که توش همه ی محصولات هست و مردم میتونن چیز هایی که ندارم یا میخوان که برای کسی که نداره بخرن از ما میخرن و برنامه های دیگه ای هم دارم و از شما هم کمک جدی میخوام اگه میشه برای نوشتن ایده هامون یک فرصتی قرار دهید رفتم تو جشنواره شرکت کنم ولی زد وقتش تموم شده و از شما میخوام بسترشو فراهم کنیدسلام من یه نوجوان عاشق کارآفرینی هستم همچی از جایی شروع شد که شبکه سه برنامه کسب و کاری میدون پخش شد‌و من عاشقانه میشستم و میدیدم و همه خانواده تعجب کردن که چقدر عاشقانه این برنامه تلویزیونی را میبینم. و بعد علاقم بیشتر و بیشتر شد تا بعد که بدون نیاز مالی دست فروشی میکردم و درآمد کمی داشتم بعد دیدم به اون جایی که میخوام نمیتونم با دست فروشی و اینجور کارا برسم گذاشتم کنار و خواستم کار دیگه ای شروع کنم و دوباره تجربه شیرین جدیدی شد با اینکه شکست خوردم ولی هر کاری انجام داده باشم در مورد کسب و برام شیرینه بعد تصمیم گرفتم به باشگاه کارآفرینان نوجوان برم ولی هر کاری کردم نشد بعد‌ من انقدر خلاقم که کلی ایده و طراحی محصول تو‌ ذهنم دارم. که میخواستم به جایی برام باشه که بتونم آموزش طراحی صنعتی و طراحی محصولو فروشو کارآفرینی با هم به صورت حرفه ای‌ببینم ولی تا حالا فرصتش پیش نیومده و تصمیم گرفتم یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم با یکی از ایده های کوچیکم که مقدمه ای برای‌ اتفاقات شگفت انگیز دیگس و با یه اپلیکیشن تونستم یه سایت بسازم و امروز شروع کردم بریم سراغ کار‌ی که شروع کردم اسم کار ندارم کالا هست با شعار داشتن چیزهای نداشته یعنی یه فروشگاهی که توش همه ی محصولات هست و مردم میتونن چیز هایی که ندارم یا میخوان که برای کسی که نداره بخرن از ما میخرن و برنامه های دیگه ای هم دارم و از شما هم کمک جدی میخوام اگه میشه برای نوشتن ایده هامون یک فرصتی قرار دهید رفتم تو جشنواره شرکت کنم ولی زد وقتش تموم شده و از شما میخوام بسترشو فراهم کنید که ایدمونو براتون بفرستیم

    • با سلام و احترام
      بسیار خوشحالم که دانش آموزان علاقمند و خلاقی چون شما در کشورم هستند. شما می توانید در باشگاه کارآفرینان نوجوان در همین سایت ثبت نام کنید. دوره ای بسیار عالی و منحصر به فرد که لذت و جذابیتی وصف ناشدنی برای دانش آموزان خلاقی چون شما دارد.و راهنمای بسیار خوبی خواهد بود. می توانید در دوره جدید جشنواره شرکت کنید . با آرزوی موفقیت برای راهنمایی بیشتر با دبیرخانه ۰۲۱۵۵۹۰۶۹۱۶ روزهای شنبه تا دوشنبه تماس بگیرید

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی محفوظ است