• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اسامی برگزیدگان مرحله اول استان یزد


مرحله اول داوری جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با شرکت حدود ۸۰۰۰ نفر در ۸ گروه تخصصی و با حضور ۷۰ داور پایان یافت.

ایده های انفرادی


ردیفنوع شرکت کنندهنام و نام خانوادگیشهرمنطقهمدرسهمحور علمی
۱دانش آموزانعلیرضا احسان بخشابرکوه۱۵خردادعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۲دانش آموزانامیرحسین برزگری خانقاهاردکانسیدالشهداء (شاهد)علوم فنی و مهندسی و فناوری
۳دانش آموزانریحانه شاکراردکانیاردکانفرزانگان شهدای اردکانسواد مالی و اقتصادی
۴دانش آموزاناحمدرضا عباسی میدان قلعهاردکانامام حسین (ع)علوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۵دانش آموزانزهره شریفی زارچیزارچفاطمیهعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۶فرهنگیانحسین ابوئی مهریزیمهریزپژوهشسرای دانش آموزی مهریزبهبود وضعیت تحصیلی، تربیتی، ورزشی، روانی و…
۷فرهنگیانحسین ابوئی مهریزیمهریزپژوهشسرای دانش آموزی مهریزبهبود محتوای آموزشی درسی
۸دانش آموزانسیدعلی اکبر حیدریمهریزدکتر احمد زارع زاده۱فیزیک
۹دانش آموزانمحمد زارع بیدکیمهریزکاشانیعلوم میان رشته ای
۱۰اولیامصطفی عمادمهریزعلوم و معارف اسلامی صدرابهبود وضعیت تحصیلی، تربیتی، ورزشی، روانی و…
۱۱دانش آموزانزهرا مطهری زادهمهریزحاج حسینعلی محمودیعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۱۲دانش آموزانسیدعلی اکبر حیدریمهریزدکتر احمد زارع زاده۱علوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۳دانش آموزانمحمدصادق برزگربفروئیمیبدشاهدالعلومعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۱۴دانش آموزانامید زارعی محمودآبادیمیبدشهیدرحیمی فرریاضی
۱۵دانش آموزاننوید انتظارییزدناحیه ۱ملک ثابتعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۶دانش آموزاناحسان طه یزدییزدناحیه ۱ملک ثابتعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۷فرهنگیانطاهره عبدالرضازادهیزدناحیه ۲مهندس مسعود فاتحبهبود وضعیت تحصیلی، تربیتی، ورزشی، روانی و…
۱۸دانش آموزانپارسا فلاح تفتییزدناحیه ۲شهیدصدوقیعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۹دانش آموزانطاها کارگران بافقییزدناحیه ۱ایرانشهرعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۲۰دانش آموزانمهتاب میرزائییزدناحیه ۱حکیم زادهعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۲۱دانش آموزانمهرداد میرشمسی اردکانییزدناحیه ۱رمضانخانیعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۲۲دانش آموزانحسین نصیری طوسییزدناحیه ۱ملک ثابتصنعت بیمه
۲۳دانش آموزانحسین نصیری طوسییزدناحیه ۱ملک ثابتعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۲۴دانش آموزاننوید انتظارییزدناحیه ۱ملک ثابتعلوم رایانه
۲۵دانش آموزانفاطمه جراحییزدناحیه ۱دکتر ولی شاهیفیزیک
۲۶دانش آموزانفاطمه جراحییزدناحیه ۱دکتر ولی شاهیآفرینش های هنری


ایده های گروهی


ردیفنوع شرکت کنندهنام و نام خانوادگیشهرمنطقهمدرسهمحور علمی
۱دانش آموزانامیرحسین حجاری مهریزی
محمدمعراج میروکیلی مهریز
مهریزمجتمع سید الشهداعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۲دانش آموزاناحسان طه یزدی
حسین نصیری طوسی
یزدناحیه ۱ملک ثابتعلوم رایانه
۳دانش آموزانسعید غنی پورمیبدی
محمدجواد فلاح مهرجردی
میبدشهیدرحیمی فرنانو فناوری
۴دانش آموزانحسین نصیری طوسی
احسان طه یزدی
یزدناحیه ۱ملک ثابتفیزیک



✨ تبریک به عزیزان و دبیران و اولیای گرامی آنان

✅ باسپاس ویژه از زحمات کارشناسان پژوهش سراهای استان، مدیران محترم پژوهش سراهای مربوطه و سرگروه های کاروفناوری و سایر همکاران


♦️ آغاز مرحله دوم داوری از چهارشنبه ۱۹ آذر♦️

اینجا پایتخت خلاقیت به وقت جشنواره

⭕️دبیرخانه جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی‌⭕️

۰ پاسخ به "اسامی برگزیدگان مرحله اول استان يزد"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی محفوظ است