• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اسامی برگزیدگان مرحله اول استان کردستان


مرحله اول داوری جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با شرکت حدود ۸۰۰۰ نفر در ۸ گروه تخصصی و با حضور ۷۰ داور پایان یافت.

ایده های انفرادی


ردیفنوع شرکت کنندهنام و نام خانوادگیشهرمنطقهمدرسهمحور علمی
۱اولیافرزاد حمزه پوربانهدبیرستان نمونه دولتی زانستبهبود وضعیت تحصیلی، تربیتی، ورزشی، روانی و…
۲فرهنگیانعلیرضا سودمندبیجارچنگیز قلعهبهبود محتوای آموزش درسی
۳فرهنگیانخالد عزیزیسقزپیش حرفه ای پسرانبهبود محتوای آموزش درسی
۴دانش آموزانهلیا غلامیسقزاستعدادهای درخشان فرزانگانعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۵دانش آموزانمیلاد ارشادسنندجناحیه ۲شهیدیدالله محمدیآفرینش های هنری
۶دانش آموزانآرینا امامقلیسنندجناحیه ۱دبیرستان وابسته به دانشگاه پویشعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۷دانش آموزاندنیا برگیسنندجناحیه ۲دبیرستان دخترانه اسرائفیزیک
۸فرهنگیاناقبال خانیسنندجناحیه ۲مرکزمتوسطه حرفه ای نوآورانبهبود وضعیت تحصیلی، تربیتی، ورزشی، روانی و…
۹دانش آموزانمحمد رجبیسنندجناحیه ۲دبیرستان شهیدملا برهان عالیعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۰دانش آموزانآیناز رحیمیسنندجناحیه ۲فرزانگان (سمپاد)علوم میان رشته ای
۱۱دانش آموزانآتنا رستمیسنندجناحیه ۱دبیرستان وابسته به دانشگاه پویشعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۱۲دانش آموزانکیمیا عزتیسنندجناحیه ۱دبیرستان نمونه دولتی
شهیدنامدارمرادی
سایر موارد
۱۳فرهنگیانسیروان مردوخیسنندجناحیه ۱پژوهشسرای دانش آموزی رازیبهبود محتوای آموزش درسی
۱۴دانش آموزانهستی نوریسنندجناحیه ۲تیزهوشان فرزانگان (سمپاد)فیزیک
۱۵دانش آموزانهستی نوریسنندجناحیه ۲تیزهوشان فرزانگان (سمپاد)آفرینش های هنری
۱۶فرهنگیانشرمین ایرانیسنندجناحیه ۱پژوهشسرای دانش آموزی رازیبهبود محتوای آموزش درسی
۱۷دانش آموزانسعید شاه ملکیقروهدبیرستان دوره اول نمونه احرارسایر موارد
۱۸دانش آموزانمهدی واعظیقروهشهیدنجفی دلبرانعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۱۹دانش آموزانهانیه عبدالملکیقروهدبیرستان استعدادهای درخشان
دوره اول فرزانگان قروه
سواد مالی و اقتصادی
۲۰دانش آموزانزانا رضاییکامیاراندبیرستان پسرانه نمونه
دولتی شهیدصیاد شیرازی
علوم فنی و مهندسی و فناوری
۲۱دانش آموزانامیرحسین عزیزیکامیاراندبیرستان پسرانه معلمفیزیک
۲۲دانش آموزانامیرحسین عزیزیکامیاراندبیرستان پسرانه معلمعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۲۳دانش آموزانکاران منبریکامیارانپسرانه شاهد شهیدجلال عزیزیعلوم فنی و مهندسی و فناوری
۲۴فرهنگیانابراهیم مرادیمریوانپژوهش سرابهبود محتوای آموزش درسی


ایده های گروهی


ردیفنوع شرکت کنندهنام و نام خانوادگیشهرمنطقهمدرسهمحور علمی
۱دانش آموزانکارین احمدی
آتنا رستمی
سنندجناحیه ۱دبیرستان فرزانگان دوره اولعلوم زیستی، پزشکی و محیط زیست
۲دانش آموزانسامیار بهرامی
ارشیا ویس محمدی
مریوانپیشگامانسایر موارد
۳دانش آموزانسیدمحمد حسینی
شهرام حاتمی پور
کامیارانحافظ شهرک کشاورزعلوم فنی و مهندسی و فناوری



✨ تبریک به عزیزان و دبیران و اولیای گرامی آنان

✅ باسپاس ویژه از زحمات کارشناسان پژوهش سراهای استان، مدیران محترم پژوهش سراهای مربوطه و سرگروه های کاروفناوری و سایر همکاران


♦️ آغاز مرحله دوم داوری از چهارشنبه ۱۹ آذر♦️

اینجا پایتخت خلاقیت به وقت جشنواره

⭕️دبیرخانه جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی‌⭕️

۰ پاسخ به "اسامی برگزیدگان مرحله اول استان كردستان"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی سایت برای جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی محفوظ است